Ložnice

Máte touhu změnit ložnici? Proč ne? Stačí drobný detail, třeba barva povlečení a rázem získáte nový interiér. S barvami ale opatrně, myslete na maličkosti, a přitom buďte praktičtí! Povlečení by mělo krásně zapadat do rázu Vaší ložnice a mělo by ladit s doplňky, které jsou její součástí. Je dobré mít ke každému povlečení i 2 různé barvy prostěradel, protože každá barva dodá Vašemu povlečení jiný šmrnc.


Anketa: Jak často nakupujete povlečení?


Anketa: Jaké vzory povlečení preferujete?

květinové
33%
geometrické
42%
bez vzoru
24%

hlasovalo: 2126Právě jsme přidali do naší nabídky několik nových vzorů povlečení na postel, ke kterým také šijeme přehozy na postele. Vybírejte z našich vzorů ty správné barvy do Vaší ložnice. Ložní povlečení může zkrášlit ložnice Vašich blízkých.

Ložní povlečení na postele

Přehozy na postele šijeme  ze stejných vzorů jako je naše ložní povlečení, takže můžete tímto komfortem dodat Vaší ložnici na luxusu. Přehozy šijeme v našich šicích dílnách a nabízíme Vám je ve dvou rozměrech a to jak na jednolůžko, tak i na dvoulůžko.

 

Povlečení

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Jsme schopni zabezpečit dodávky ložního povlečení dle Vašeho přání a požadavků na kvalitu, materiál, rozměry i druhy uzávěrů - hotelová kapsa či zipový uzávěr.

Přejeme Vám příjemný nákup.

 


Tipy!

Zavinovačky pro miminka »

Nebesa nad postýlku »

Ložní povlečení »


Dopravné
již za 98,-

ZDARMA
od 2500,-

Ložní povlečeníLožnice - Ložnice ložnice

  chci objednat 777 813 434, info k objednávce 608 933 353

EUR

  Ověřeno zákazníky

Super výběr!

Kvalitní zboží!
Rychlost ušití na míru

  Pro přátele

delicious tanatex            bytový textil Tanatex  bytový textil Tanatex  Instagram  wikipedia tanatex  tanatex Vimeo

 

 
 máte dotaz sdílet  tisk
© 2019 Insion