DekoraceBytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisalKeramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly. do bytu, do domácnosti, na zahradu

Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

abecedně od nejlevnějších od nejdražších

Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly. | 17

Trojobal plast bílý Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Trojobal plast bílý

Rozměry: 35X35 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

106,-
88,00
Šicí stroj retro Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Šicí stroj retro

Rozměry: 17x13 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

146,-
121,00
Proutěný koš na zábradlí Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Proutěný koš na zábradlí

Rozměry: 40x32x25 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

586,-
484,00
Obal pytlovina tmavý malý Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Obal pytlovina tmavý malý

Rozměry: 12x11 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

210,-
173,80
Obal poštovní motiv hranatý oblý Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Obal poštovní motiv hranatý oblý

Rozměry: 13x13 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

122,-
101,20
Obal levandule kulatý malý Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Obal levandule kulatý malý

Rozměry: 12x10 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

93,-
77,00
Obal levandule hranatý malý Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Obal levandule hranatý malý

Rozměry: 13x9 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

93,-
77,00
Obal Flower Garden větší Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Obal Flower Garden větší

Rozměry: 14x12 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

184,-
151,80
Leguán květník polyston Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Leguán květník polyston

Rozměry: 17 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

200,-
165,00
Květník s miskou hnědý sd 3ks Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Květník s miskou hnědý sd 3ks

Rozměry: 14,12,10 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

423,-
349,80
Květník s miskou béžový sd 3ks Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Květník s miskou béžový sd 3ks

Rozměry: 14,12,10 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

423,-
349,80
Květináče keramika sd 3 ks Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Květináče keramika sd 3 ks

Rozměry: 17,15,11 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

280,-
231,00
Květináč žlutý sd 3ks Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Květináč žlutý sd 3ks

Rozměry: 22,17,13 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

929,-
767,80
Květináč na zábradlí bílý plast Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Květináč na zábradlí bílý plast

Rozměry: pr. 28 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

106,-
88,00
Fotoaparát retro - kasička Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Fotoaparát retro - kasička

Rozměry: 17x13 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

173,-
143,00
Dóza sklo závěs větší Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Dóza sklo závěs větší

Rozměry: 12x10 cm Bytové a kuchyňské dekorace keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

224,-
184,80
Dóza sklo závěs menší Bytové a kuchyňské dekorace - keramika, dřevo, proutí, sisal, sklo, kov, svíčky, aromalampy - Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

Dóza sklo závěs menší

Rozměry: 9x7 cm Keramické květináče a obaly, plechové obaly, nádoby a kyblíky na květiny, plastové obaly.

úterý 23.3. u Vás

205,-
169,40

Dekorace


Tipy!

Zavinovačky pro miminka »

Ložní povlečení »

 

Nově zde!

Dekorace »

  chci objednat 734 276 288