Pro děti a miminkaKojící polštáře - Kojící polštáře - polštář na kojení miminka

Kojící polštáře

Jak používat kojící polštář? Je to multifunkční polštář, který nabízí komfort a pohodlí pro maminky i miminka.

Maminka  v době těhotenství jej může použít jako pomůcku pro polohování, aby se jí příjemně odpočívalo. Díky velikosti kojícího polštáře až cca 190 cm si jím maminka může podložit jakoukoli část těla od hlavy až k patě.

Protože kojící polštář slouží i pro relaxaci maminky a při spaní na boku jako opora rostoucího bříška, je vhodné si jej pořídit již v druhém trimestru těhotenství.

Při kojení ho maminka může použít ve všech polohách – jak při kojení vleže, tak vsedě a také při bočním, tzv. fotbalovém držení. Lze jej využít pro jedno miminko, případně i pro miminka dvě.

Kojícímu polštáři se také říká „umělá děloha“. Dobře to vystihuje jeho další funkci - v době po porodu se totiž většina miminek bojí velkého prostoru kolem sebe, zatímco kojící polštář položený okolo miminka udělá z velkého prostoru malý a slouží tak jako útulný pelíšek, a jelikož ho používá i maminka, miminko se cítí bezpečně a myslí si, že máma je stále nablízku. Pro miminko tak kojící polštáře představují jakousi ochranu, aby se miminko cítilo v klidu a bezpečí, a také tvoří kojící polštář určitou zábranu, přes kterou se obvykle miminko alespoň v prvních týdnech až měsících života nepřekulí (je to však velmi individuální, kojící polštář nelze brát jako stoprocentní pojistku, aby dítě odněkud nespadlo). Kojící polštář slouží také k jednoduchému polohování miminka, kdy kojící polštář poskytuje příjemnou oporu např. při uložení miminka do polohy na bok.


Povlak na kojící polštář šijeme na zip, ze 100% bavlny, uvnitř v netkané textilii 100% polyesterové kuličky EPS. Povlak můžete šít do 60°C v pračce.


Malý kojící polštář šijeme v rozměru cca po vnějším obvodu 150cm, na koncích 20cm šíře uprostřed 35cm. 

Velký kojící polštář šijeme v rozměru cca po vnějším obvodu 190cm, na koncích 20cm šíře uprostřed 35cm. 

abecedně od nejlevnějších od nejdražších

Kojící polštáře | 3

Kojící polštář Hořčicové hvězdy Kojící polštáře

Kojící polštář Hořčicové hvězdy

Vrchní materiál 100% bavlna, výplň polyesterové kuličky. Kojící polštáře

v PÁTEK u Vás

548,-
452,89
Kojící polštář Mentolové nebe Kojící polštáře

Kojící polštář Mentolové nebe

Vrchní materiál 100% bavlna, výplň polyesterové kuličky. Kojící polštáře

v PÁTEK u Vás

548,-
452,89
Kojící polštář Čáp s miminkem Kojící polštáře

Kojící polštář Čáp s miminkem

Vrchní materiál 100% bavlna, výplň polyesterové kuličky. Kojící polštáře

v PÁTEK u Vás

548,-
452,89

Pro děti a miminka


Využití kojícího polštáře

Můžete jej použít i jako bezpečnostní bariéru kolem miminka, pro jeho polohování např. po jídle a také jako oporu dítěte při sezení, jakmile se již dítě zcela samo dokáže posadit, avšak sed ještě není upevněn a Vy chcete zajistit měkké okolí, kdyby Vaše ratolest ze sedu sklouzla.

Unikátní kojící a relaxační polštář ve tvaru podkovy zajistí pohodlí Vám i Vašemu miminku. Kvalitní těhotenský a kojící polštář si zaslouží každá maminka i miminko.

Pokud si přejete jiný rozměr nebo barvy, neváhejte nám zavolat nebo napsat.

Kojící polštář

Velikost polštáře na kojení

Nebojte se velikosti polštáře, který měří po vnějším obvodu 185 cm. Je vyzkoušeno, že jakmile měříte více než 165cm, měli byste používat polštář minimálně nad 170cm vnější délky. Polštář vyrábíme praktický, tzn. že děláme snímatelný povlak na zip, který se dá kdykoliv sundat a prát v automatické pračce a nemusíte jej celý nosit do čistírny. Povlaky vyrábíme i samostatně, takže jich můžete mít víc a kojící polštář kdykoliv převléknout.

Výplně kojících polštářů

Co se výplní týče, nejoblíbenější jsou kojící polštáře, které obsahují 100% polyesterové kuličky EPS, které se používají i do sedacích vaků a které zaručují, že má polštář stále stejný tvar a vzdušnost.


Tipy!

Zavinovačky pro miminka »

Ložní povlečení »

 

Nově zde!

Dekorace »

  chci objednat 734 276 288