Ložní povlečeníPovlečení podle ročního období - Povlečení podle ročního období povlak podle ročního období

Povlečení podle ročního období

Povlečte si podle ročních období - máme pro Vás pár typů:-)

Výběr barev a dezénů může výrazně ovlivnit naše pocity i spánek. Vybíráme si vědomě podle svého vkusu a podvědomě podle své povahy. Abychom si na jaře zlepšili náladu a dostali jaro i do naší ložnice,můžeme si nechat postel "rozkvést" vhodnými  květinovými vzory, v létě jsou zase vhodné praktické přikrývky z lehkého saténu v pastelových barvách. A na podzim?  Spadané listí nemusí přikrývat jen zahradu za okny... Takový dezén s lístečky na bavlněném povlečení Vás zaručeně uvede do říše snů a povlečení v barvách opadaného listí jistě zútulní a prohřeje každou ložnici. Teplé barvy se hodí také v zimě, protože pocitově hřejí a každý má přeci rád to své teplo domova...


ZKUSTE SI ZPŘÍJEMNIT SNY, KTERÉ JSOU PODLE SIGMUNDA FREUDA KRÁLOVSKOU CESTOU DO NEVĚDOMÍ....


Právě jsme přidali do naší nabídky několik nových vzorů povlečení na postel, ke kterým také šijeme přehozy na postele. Vybírejte z našich vzorů ty správné barvy do Vaší ložnice. Ložní povlečení může zkrášlit ložnice Vašich blízkých.

Ložní povlečení na postele

Přehozy na postele šijeme  ze stejných vzorů jako je naše ložní povlečení, takže můžete tímto komfortem dodat Vaší ložnici na luxusu. Přehozy šijeme v našich šicích dílnách a nabízíme Vám je ve dvou rozměrech a to jak na jednolůžko, tak i na dvoulůžko.

 

Povlečení

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Jsme schopni zabezpečit dodávky ložního povlečení dle Vašeho přání a požadavků na kvalitu, materiál, rozměry i druhy uzávěrů - hotelová kapsa či zipový uzávěr.

Přejeme Vám příjemný nákup.

 


Tipy!

Zavinovačky pro miminka »

Ložní povlečení »

 

Nově zde!

Dekorace »

  chci objednat 734 276 288