Do ložniceLožní povlečeníLožní povlečení Psychologie barev - Ložní povlečení Psychologie barev psychologie barev

Ložní povlečení Psychologie barev

     Ložnice je místem,kde většinou trávíme čas před a po spánku, je to naše hlavní klidová zóna. Osvětlení se hodí většinou nástropní nebo nástěnné a stolní na noční stolky, abychom vytvořili klidovou, intimní atmosféru.

     Ložnice by měla působit klidným a vyváženým dojmem,abychom usínali a probouzeli se do harmonického prostředí. Volte barvy, které máte rádi a které na Vás působí pozitivně...


     Význam jednotlivých barev:


    

Do ložnicePrávě jsme přidali do naší nabídky několik nových vzorů povlečení na postel, ke kterým také šijeme přehozy na postele. Vybírejte z našich vzorů ty správné barvy do Vaší ložnice. Ložní povlečení může zkrášlit ložnice Vašich blízkých.

 

Ložní povlečení na postele

Přehozy na postele šijeme  ze stejných vzorů jako je naše ložní povlečení, takže můžete tímto komfortem dodat Vaší ložnici na luxusu. Přehozy šijeme v našich šicích dílnách a nabízíme Vám je ve dvou rozměrech a to jak na jednolůžko, tak i na dvoulůžko.


Povlečení

Věříme, že si z naší nabídky vyberete. Jsme schopni zabezpečit dodávky ložního povlečení dle Vašeho přání a požadavků na kvalitu, materiál, rozměry i druhy uzávěrů - hotelová kapsa či zipový uzávěr.

Přejeme Vám příjemný nákup.

 


  chci objednat  734 276 288