Do ložnicePřikrývky a polštářeZvýhodněné sadyz dutého vlákna - z dutého vlákna lůžkoviny, ložní prádlo, pokrývky ložní, ložní prádlo, ložní soupravy

z dutého vlákna

Naše společnost používá ke své výrobě základní materiály od českých dodavatelů a výrobců: například fa.Fibetex a.s. Svitavy,Hedva Moravská Třebová .Naše prošívané přikrývky lze prát do 95 °C což je podmínka pro kvalitní údržbu jak doma tak i ve veřejném sektoru (nemocnice, sociální zařízení atd.). Jako náplň do přikrývek používáme dutá vlákna dánské provenience, prošité velmi stabilním vzorem, který umožňuje intenzivní praní. Technologie proševu zajišťuje rovněž rozměrovou stálost a zabraňuje vytváření zhluků nebo míst bez náplně, tedy i velmi dobrou hřejivost.


Nelze srovnávat výrobky s možností praní  na 30°C, 40°C a 60°C už jen proto, že intenzivní údržba odstraňuje spory hub a alergeny, což bývá hlavním důvodem koupě antialergických přikrývek a polštářů. 

Pokud máte zájem o ušití přikrývky nebo polštáře v rozměru, který standardně nevyrábíme, napište nám a my vám ho ušijeme.Do ložnice

  

Nabízíme pouze vysoce kvalitní ložní povlečení, které si šijeme ve vlastních dílnách. Většina našeho povlečení je šita se zapínáním na zip. 

Hlavní naší činností je šití lůžkovin pro hotely, ubytovny, školy v přírodě a penziony. V případě, že máte zájem o povlečení z bavlny, damašku nebo krepu nás prosím kontaktujte a my Vám uděláme cenovou nabídku na Vámi objednané zboží.

 Dodáváme polštáře a peřiny všech cenových kategorií, chrániče na matrace, ručníky, osušky, koupelnové předložky, šijeme záclony a závěsy (na míru). Takže neváhejte a napište nebo zavolejte. 

Tanatex, obleč si svou postel ...

Pro příznivce staroanglického stylu našíváme ze stejných vzorů, ze kterých máme v nabídce povlečení, sedáky a polštářky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  chci objednat  734 276 288